23. predtekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije

Celje, Cerknica, Idrija, Kranj, Krško, Laško, Slovenske Konjice, Ajdovščina, Vrhnika, Ljubljana, Muta / 3. 2. – 7. 2. 2020

Fotografija: Mateja Pelikan

Na začetku februarja so se mladi glasbeniki iz vse Slovenije udeležili predtekmovanj za uvrstitev na 49. tekmovanje mladih glasbenikov RS, TEMSIG, ki bo med 4. in 18. marcem 2020, potekalo na glasbenih šolah Štajerske in Pomurja.

16 učenk in učencev z Glasbene šole Nova Gorica se je udeležilo 23. predtekmovanja, nekoč znanega pod imenom Primorsko regijsko tekmovanje, in doseglo razveseljive rezultate.

V tem šolskem letu tekmujejo učenci harmonike, roga, tolkal, tamburice, trobente, tube, evfonija, pozavne, jazza solo ter kitarski in klavirski dui in komorne skupine z godali in klavirjem.

Vsem mladim glasbenikom iskreno čestitamo za pogum, trud in dosežen uspeh, čestitke tudi učiteljem in korepetitorjem ter staršem!

Rezultati …

Napreduje na državno tekmovanje – 49. TEMSIG

KATEGORIJA 1 A
Jakob UGRIN, trobenta / učitelj: Miloš Rijavec / korepetitor: Dušan Ješelnik
Luka POZDEROVIĆ, tolkala / učitelj: Uroš Nemanič / korepetitor: Miha Štokelj
Matevž MARKIČ, tolkala / učitelj: Uroš Nemanič / korepetitor: Miha Štokelj

KATEGORIJA 1 B
Rok KOBAL, rog / učitelj: Miloš Rijavec / korepetitorka: Ingrid Mačus
Mark VOLK, evfonij / učitelj: Peter Pavli / korepetitor: Miha Štokelj
Vid KRANJC, tolkala / učitelj: Uroš Nemanič / korepetitor: Miha Štokelj
Vid MLADOVAN in Jure ŽBOGAR, klavirski duo / učitelja: Barbara Mačkić in Pavel Pahor

KATEGORIJA 1 C
Liam MARC BAŠA, evfonij / učitelj: Peter Pavli / korepetitor: Miha Štokelj
Vijan PAVLIN, tolkala / učitelj: Uroš Nemanič / korepetitor: Miha Štokelj
Jakob Maj ŠAJINA, tolkala / učitelj: Uroš Nemanič / korepetitor: Miha Štokelj

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Prejme priznanje za udeležbo

KATEGORIJA 1 A
Lara BAVCON in Manca OSOJNIK KERŠEVAN, klavirski duo / učiteljica: Vlasta Vižintin

KATEGORIJA 1 B
Anže GRMEK, trobenta / učitelj: Miloš Rijavec / korepetitorka: Ingrid Mačus
Zarja ZOROJA GABRIEL, trobenta / učitelj: Miloš Rijavec / korepetitorka: Ingrid Mačus
Žan GORJUP, pozavna / učitelj: Gregor Bralić / korepetitorka: Vlasta Vižintin
Anja KERŠEVAN, harmonika / učiteljica: Jana Šatej

KATEGORIJA 1 C
Lan CUDER, trobenta / učitelj: Peter Pavli / korepetitor: Miha Štokelj

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page
(Skupno 239 obiskov, današnjih obiskov 1)

Komentiranje zaprto.